Ruthshen Hot Prodej Mořská panna Spodnička Doprava Zdarma DS0009

Ruthshen Hot Prodej Mořská panna Spodnička Doprava Zdarma DS0009

331.20 Kč 298.00 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: spodnička, svatební spodnička, šifon, spodnička, spodnička spodnička, svatební spodnička, spodnička, spodnička žena, spodnička krátká, krajkové spodničky, crinolin.

Produkt Foto

Velikost Grafu

Barvu Grafu

Doprava

My jen loď do vaší potvrdil adresu. Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací adresa je správná, než nákup.

Většina objednávky budou odeslány do 1-2 pracovních dnů po potvrzení platby.

"Doprava zdarma", položka bude zaslán prostřednictvím "China Post" registrované letecké pošty, položky mohou být kontrolovány a sledovány on-line.

Doprava obvykle trvá 7 až 21 pracovních dnů. Většina zboží bude dodáno do 2 týdnů , když tam bude zpoždění pro něco, co nemůžeme ovlivnit (např. špatné počasí). Pokud se to stane, stačí kontaktovat náš zákaznický servis, jsme vám pomůže zkontrolovat a vyřešit jakýkoli problém.

Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

O nás

Řídíme naše podnikání s nižšími náklady než maloobchodní prodejny nebo firmy. Nemusíme zaměstnávat mnoho různých oddělení, a nemusím platit tolik poplatků za reklamu, pronájem obchodu, žádá další tým pro změnu atd. Naši klienti mohou objednat šaty z naší továrny přímo. Od té doby jsme nemuseli ubytovat za tyto náklady, můžeme předat úspory na naše zákazníky.

Návrat Politiky

1. Návrat je přijata do 7 dnů poté, co kupující obdrží položku. A položka musí být stále ve zbrusu nové a nenošené stav, žádné skvrny na parfém.

2. Pokud si nejste zcela spokojeni se svým nákupem, můžete vrátit k nám pro rychlou výměnu nebo vrátíme platbu.

3. Obsahovat vaše jméno, adresu, položka, denní telefon, jak jste zaplatili, a pokud žádáte o vrácení peněz nebo výměnu.

4. Po získání vrácené položky, vrátíme zákazníkovi u položky cena ( kromě náklady na dopravu do a z ).

5. Pro výměnu zboží, re-náklady na doručení bude účtován. Pro výnosy, 30 % doplňování poplatek bude účtován na všechny výnosy.

ZPĚTNÁ vazba

Zpětná vazba je pro vás důležité, a nás, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby, prosím, Po dobrou zpětnou vazbu pro nás, Budeme dělat, že pro vás, pokud jste spokojeni s našimi položek, prosím, nedávejte nám negativní zpětnou vazbu ihned, prosím, kontaktujte nás nejprve, dáme vám dobrou odhodlání, Pokud ne, Příspěvek Negativní zpětná vazba je Není pozdě.Díky moc.

  • Technics: Háčkované
  • Číslo Modelu: 0005
  • Typ Položky: spodnička
  • Název Oddělení: Dospělé
  • Značka: ruthshen
  • Materiál: Polyester