Komfortní masáž nohou polštář imitace kamínků na štěrkové cestě masáž nohou polštář pedikúru koberec koberec nohy masér

Komfortní masáž nohou polštář imitace kamínků na štěrkové cestě masáž nohou polštář pedikúru koberec koberec nohy masér

164.98 Kč 136.99 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: antistresová, koberec, kuchyň, deka masáž, koberec, zdravotní mat, nohy pad, podlahová rohož, deka, podlaha masážní podložka, nohy massag.

Obdélník: 35 cm * 70 cm Produktu úvod: s neustálým rozvojem společnosti, stavu "chůzi", neustále se zlepšovat, jít ven, ne na kole, je autem, výtah místo chůze do schodů, ať už doma nebo v práci, studium nebo cestování, venku, boty z nohou, takže méně a méně lidí, nohy cvičení, jeho funkce a potenciální pozitivní efekt je méně a méně, není to dobré pro jejich zdraví. Takzvaný "strom z kořene, silný pěšky zdraví". Tento produkt přijímá speciální PP plastu, má výhody vysoká tvrdost, odolnost proti opotřebení. Snadné použití webu bez omezení, kdykoliv může být mobilní, krytý a venkovní můžete použít. Masáž nohou spodní reflexe oblasti, podporovat metabolismus, krevní oběh, zmírnit neuralgie, odstranění svalové únavy, a qi a krev, upravit vnitřní funkce orgánů, zlepšit lidské imunity. Použitelné lidé: staří lidé, a často sedět, pracovat nebo studovat, Materiál: PP balení: OPP taška Způsob použití: 1, plastové kameny zabalené v předstihu, mohou uživatelé otáčet plastové kameny po násilně zrušil, a pak v souladu s jako barvy, styl nebo velikost, aby line up. 2, výrobek plochou na podlaze, prosím, více pít převařenou vodou před, během a po použití, množství vody, když záleží na každé konkrétní situaci, obecně se o 250 ccm - 500 ccm. Nechte těla různé nečistoty v moči. 3, jen začal používat v produktu pokryté tenkou deku a dát na ponožky chůze, snížení bolesti, po dobu chodit naboso. Nohy odraz zóny mapě

  • Původ: KN(Původu)
  • HANRIVER: 1-2
  • Značka: HANRIVER
  • Aplikace: Tělo

4

The massage mat came quickly. the stones are fixed well, nothing falls off. But... the stones are very sharp. I don't know if I can stand on them at all, not to walk.

5

Очень полезное приобретение