Úřad Ozdoby Kreativní Čajovna Domova Keramické Jóga Dívka Kadidelnici Zpětná Kadidlo Kužele Hořáku Ručník, Kadidlo Držitel

Úřad Ozdoby Kreativní Čajovna Domova Keramické Jóga Dívka Kadidelnici Zpětná Kadidlo Kužele Hořáku Ručník, Kadidlo Držitel

208.83 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: hmyz pasti, výzdoba feng shui, velký jóga mat, offi stůl, kadidlo kužely patchoulli, fotografie zen, jóga mat, kadidlo držitel stojan, kadidlo hořák, dekor live pokoj.

------------------------------------------------- Pozornost prosím -------------------------------------------------

*O Doručení*

1)na celém SVĚTĚ POŠTOVNÉ.. (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO)

2)S&H nezahrnuje POVINNOSTI, kupující bude odpovědný za jakékoliv místní es nebo jiné dovozní poplatky.

3)Objednávky zpracovávány v rámci slíbil dnů po ověření platby.

4)My jen loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresy MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

5)uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pro naše reference.

6)SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.

7)Pokud jste neobdrželi zásilku do 39 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!

*O Platbu *

1)v Současné době, můžete platit pomocí Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi a bankovní převod. Více platebních možností bude k dispozici na Finocup.cz v budoucnosti.Přeji hezký den.

2) Platba musí být provedena do 7 dnů od objednávky.

*Vrácení A Náhrady*

1)máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu budou kupujícímu náklady.

2)Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a číslo vaší objednávky.

3)My vám vrátíme PLNOU WINNINNG NABÍDKA ČÁSTKU s výjimkou náklady na dopravu při převzetí zboží v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně.

*O Záruku*

1)12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.

2)Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.

*O Zpětnou Vazbu*

Budeme udržovat vysoké standardy kvality 5 HVĚZD a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!

Pozitivní Zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu. Tak, že můžeme uspokojivě řešit své problémy.

  • Materiál: Porcelán
  • Doba Hoření(1 obilí): 15 minut
  • Téma: lidé
  • Velikost: 10.5*9.5CM
  • Kadidlo Množství Obilí: 1 pytel(30 ks)
  • Kadidlo Velikost Zrna: 1.5*3CM
  • Balíček: Karton pěna box
  • Styl: feng shui