0.01 g Digitální Váhy Mini LCD Elektronické Šperky, Zlato Měřítku Gram Kapesní Počítací Váhy, USB Napájení Váhy Váhy 100 g-600 g

0.01 g Digitální Váhy Mini LCD Elektronické Šperky, Zlato Měřítku Gram Kapesní Počítací Váhy, USB Napájení Váhy Váhy 100 g-600 g

166.65 Kč 83.32 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: bambus, elektron měřítku, newacalox pájky, aqua marina paddle board, 0 pečení, plavání v bazénu, bilance de, diorama kit, bambusové zubní kartáček, Stupnice.

0.01 g Digitální Váhy Mini LCD Elektronické Šperky, Zlato Měřítku Gram Kapesní Počítací Váhy, USB Napájení Váhy Váhy 100 g-600 g

Děkuji, že jste si vybrali náš digitální stupnice, měřítko, které je určen základny na životní filozofii, prosím, přečtěte si uživatelskou příručku pečlivě před použitím.

Vlastnosti:

Ultra-kompaktní design. 500g kapacita s 0.01 g přesnost.Vynikající kvality.Nerezová ocel platforma.Podsvícení LCD displeje.Nošení černé pouzdro.Automatické Vypnutí: 3 Minuty(nastavitelná) Ne vypnout Pomocí USB napájení, Provozní Teplota: 0-35° LCD Displej: 6 místný LCD Displej Zadní světla: bílá Napájení: 2XAAA Baterie(Není Součástí balení)nebo USB Kabel Rozměr: 120X67X17.5mm Čistá Hmotnost: 88.4 g Podnos velikost: 66x59mm Funkce Tare, Počítání Funkce Nízké Indikátor Napájení Jednotky: g/oz/ozt/dwt/ct/t/gn ("J" jednotka může vybrat, nebo vyjměte jednotku.)

Provozní Instrukce:

Dal váhu na stabilní a bezvětří místo s 2XAAA baterie nebo USB připojení. 1. Stiskněte tlačítko "ON/OFF", zobrazí 0.00 po 3 sekundách. 2. Dal článek na zásobníku, to čtení výsledku z článku, kdy jednotka přestane blikat. 3. Stiskněte JEDNOTKU změnit jednotku hmotnosti. 4. Stiskněte tlačítko TARE může být jemně vysušené 5. Stiskněte POČÍTAT pro počítání funkce. 6. Stiskněte tlačítko ON/OFF pro zapnutí nebo vypnutí. 7. Kalibrační funkce Stiskněte tlačítko "ON/OFF" asi na 3 sekundy, dokud se zobrazí "0", pak tlačítko uvolněte, zobrazí se hodnota hmotnosti(jako 500.0), dal 500g hmotnost(můžete stisknout TARE změnit hodnota hmotnosti), to flashs, až se zobrazí hodnota hmotnosti.Kalibrace je dokončena. (prosím, kalibraci, pokud měřítko nelze dát správné čtení, protože teplotní rozdíl nebo z jiných důvodů. ) 8. Počítání provozu: V režimu vážení 0.00, 25, 50, 75 nebo 100ks jako vzorek, vložte vzorek na misce váhy a zobrazení hodnoty, pak stiskněte tlačítko "KS" na 3 sekundy se zobrazí P25PCS (P50,P75, P100), stiskněte tlačítko "UNIT" pro výběr vzorku množství hodnotu, stiskněte tlačítko POČET pro potvrzení, zobrazí se množství o hmotnosti článku, stiskněte tlačítko SPOČÍTAT znovu vrátit režim počítání, to ukazuje PC, teď můžete přidat množství o hmotnosti články počítat.Nastavení jednotek zobrazení funkce(J jednotka) To se používají různé vážicí jednotky v jiné zemi, některé jednotky, není nutné, můžete chránit zbytečné jednotky.Tisková JEDNOTKA 3 sekundy aktivovat všechny jednotky, stiskněte JEDNOTKU znovu vybrat k ničemu jednotku, stiskněte tlačítko TARE potvrdit nebo vyjměte jednotku.Tisková JEDNOTKA znovu zvolit další pak stiskněte tlačítko TARE znovu pro potvrzení.Tisková JEDNOTKA 3 sekund k dokončení jednotky výběru a návrat do režimu vážení.Tiskové JEDNOTKY ověřte jednotky množství.Proveďte výše uvedené kroky znovu pro opětovné nastavení.

Převod Jednotek:

1. Použijte, prosím, stupnici ve stabilní a bezvětří místo 2. Nikdy dát na podnos o hmotnosti nad jmenovité, jinak čidlo části, bude poškozen.Při uplatňování článku, prosím, proveďte to opatrně. 3. Nemusíte dělat telefonní hovor v rozmezí 50 com při používání výrobku, nebo to bude mít vliv na výsledek. 4. Přečtěte si vážení, když jednotek symbol přestane blikat. 5. Prosím, změňte baterie, pokud symbol baterie bliká, váha se vypne. 6. Prosím, použijte produkt v 0-30° , velký teplotní rozdíl může způsobit chybu.Pokud teplotní rozdíl je patrný, prosím, proveďte kalibraci, Prosím záruka na produkt práce na více než 30 minut, když se dělá kalibrace. 7. Zobrazí se "FULL", když přetížení.

Obsah Balení:

1 * Digitální Stupnice(Baterie Není Součástí Balení) 1 * Pouzdro 1 * Uživatelská Příručka

  • Typ: Lékařské / Osobní Váhy
  • Napájení: 2x Baterie aaa nebo USB (Není Součástí balení)
  • Číslo Modelu: DS29
  • Velikost: 120X67X17.5mm
  • Typ Displeje: LCD
  • Kapacita: 0,05 g/100 g-600 g
  • Jmenovité Zatížení: 600g
  • Přesnost: 0.01 g
  • Značka: WEIHENG

5

Priyshov without battery, pratsuya voltage through the charging cord. Brave up to 100 grams. I think buv bi edge 500gr.

5

muy buen producto, rapida entrega!