5000mAh Bluetooth Reproduktor Přenosný Outdoor Reproduktor, Podpora FM TFCard Bass Box Wireless Solar HandCrank колонка беспроводная

5000mAh Bluetooth Reproduktor Přenosný Outdoor Reproduktor, Podpora FM TFCard Bass Box Wireless Solar HandCrank колонка беспроводная

603.52 Kč 410.35 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
 • Štítky: pohár bezdrátové bluetooth reproduktor, aktivní reproduktory profesionální, bluetooth dostávají, amazon bluetooth reproduktory přenosná, bluetooth reproduktor, reproduktor, sluneční paluba, klasický speaker box, basový reproduktor, velký modrý zub reproduktor.

Popis:

【AM/FM RÁDIO S VELKÝM ohlasem】Toto nouzové rádio má širokou škálu kapela příjem AM, FM a počasí NOAA stanice , prodloužit teleskopickou anténu až na 46,4" pro vysoký příjem citlivost nápomocen pokročilé polovodičové obvody design a LED indikátor intenzity signálu na pin-bod přesnost ladění, které má lepší signál než ostatní. A vysoce kvalitní vestavěný reproduktor poskytuje hlasitý a křupavý zvuk.

【5000mAh NEJVĚTŠÍ KAPACITU BATERIE A 4 NABÍJECÍ MÓDY】Tomto počasí rádio podporuje 4 způsob, jak udržet přístroj napájen. Na 5000mAh velká kapacita baterie nouzové rádio telefon nabíječka je dvakrát nebo dokonce čtyřikrát, že z jiných povětrnostních mimořádných rádio, což je největší kapacita v počasí rádio na trhu. Také, Micro USB nabíjení, Solární nabíjecí, Ruční klika může také dodávat svítilna rádio trvat dny po bouři prošel.

【SUPER-BRIGHT 3 REŽIM SVÍTILNA & POHYBOVÝ SENZOR LAMPA na ČTENÍ】Tato klika svítilna rádio přichází s super světlé 3 režimy baterka(far/tlumené světlo), jasnější než jiné běžné nouzová svítilna s rádiem na trhu. Pro pěší turistiku nebo kempování účel, to weather radio je vaše chytrá volba, aby se rozsvítí v plné temnoty, aby udržet vás v bezpečí v případě nouze. Také, čtení lampa s Pohybovým senzorem vám výrazně pomohou dostat se až do poloviny noci, aby se zabránilo vzbudil svou rodinu.

【IPX6 VODOTĚSNÉ A KOMPAKTNÍ VELIKOST】velikost pro to weather radio je to podobné jako s iphone X, a my jsme součástí ramenní popruh a pověsit spony a je vyrobena z pevného ABS materiálu, který je odolnost proti vodě IPX6. Velmi pohodlné nošení pro kempování, cestování, turistiku nebo jiné outdoorové aktivity.

【EXTRA HLASITÉ SOS ALARM S BLIKAJÍCÍ BÍLÉ SVĚTLO】Jednoduše stisknout SOS tlačítko požádat o pomoc v případě, že jste v nebezpečí, jako je bouře, hurikán a tornádo, nebo v případě, že chcete varovat někoho jiného, SOS alarm zvuk je velmi hlasitý a může být slyšet na míle daleko. takže budete připraveni v případě jakékoli mimořádné události.

Pohodlné Bluetooth reproduktor tři hlavní režimy přehrávání, konvenční spojení hudby a hraní režimu byly kompatibilní, zde si můžete vychutnat svou hudbu, uvolněte snaze o hudbu bez omezení. Play Bluetooth, FM rádio, TF karta přehrávání

Specifikace:

★ NOAA počasí rádio s 7 NOAA kanálů, získat nejnovější počasí a informace o nebezpečnosti.

★ Ručně klikou rádio, baterku, nabíječku na telefon s 5000 mAh li-ion baterie, která se nabíjí více než jednoho telefonu v pohotovosti.

★ 4 Způsoby( Micro USB nabíjení, Solární nabíjení; Ruční kliky; Vyměnitelná li-ion baterie; ) udržet klikou generátoru na energii.

★ Elektřiny štítek všimnete si jasně elektřiny nouze rádio.

★ Svítilna rádio s super-bright 3 režim svítilna pro všechny tmavých místech.

★ Snímač pohybu lampa na čtení pro vás dostat až do poloviny noci, aby se zabránilo probuzení vaší rodiny

★ SOS Alarm s baterkou červené světlo může pomoci udržet si pocit bezpečí, když jste v potřebují pomoc a nikdo je kolem vás.

Specifikace:

- FM: 87-108 MHZ, AM: 520-1710 KHz, NOAA: 162.400 - 162.550 MHz

- Dobíjecí baterie: 5000mAh 18650 Li-ion baterie

- Rozměry: 6.3*2.4*3.1 v

- Hmotnost: 0.53 KG

- Vodotěsné úroveň: IPX-6

Obsah Balení:

1 * rádio

1 * nabíjení linka

1 * návod k použití

 • Vestavěný Mikrofon: Ano
 • Inteligentní Osobní Asistent: Bixby
 • Audio Crossover: Obousměrný
 • Programy: 6 (5.1)
 • Komunikace: USB
 • Typ Reproduktoru: Přenosný
 • Značka: Vwinget
 • Příkon(W): 400-499 W
 • Počet Reproduktor Skříně: 1
 • Baterie: Ano
 • Napájecí Zdroj: AC
 • Kabinet Materiál: Kovové
 • Původ: KN(Původu)