5ks 50g K-9101 Kafuter epoxidové strukturální lepidlo, AB lepidlo silné transparentní lepidlo

5ks 50g K-9101 Kafuter epoxidové strukturální lepidlo, AB lepidlo silné transparentní lepidlo

1 023.27 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: lepidlo super, lepidlo uv, 502 lepidlo, sklo lepidlo, lepidlo, koupit lepidlo, craft lepidlo, lepidlo kov, lepidlo plast, lepidlo chvíli.

5ks 50g K-9101 Kafuter epoxidové strukturální lepidlo, AB lepidlo silné transparentní lepidlo

Hlavní účel

K-9101 Tento výrobek je dvousložkový pokojové teplotě vytvrzování epoxidové lepidlo, protože jeho vyléčen zcela bezbarvé a transparentní, dobrou houževnatost, vysoká pevnost, odolnost proti vodě, olejům, slabá báze, kyseliny a rozpouštědla a chemikálie a vynikající výkon.A že dvousložkové epoxidové lepidlo je bezbarvý a bez zápachu, je zvláště vhodný pro zpracování šperky, řemesla, výroba, optické sklo výrobní zařízení používané v průmyslu.Je dvousložkové epoxidové lepidlo je také vhodné pro keramiky, dřeva, tvrdého plastu a kovových materiálů, jako je lepení a opravy.

Návod:

1, lepidla povrchu, oleje, rez, čisté a suché.

2, stejné množství vážil A, B po dvou-komponentní, rychlé míchání, a potažené na lepeném povrchu bylo zacházeno dobře, okamžitě překrývají obrobků na další postup po 24 hodinách.

Opatření:

1, dvousložkové epoxidové lepidlo převodu by měly brát stejné množství ze dvou částí, stejně jako je to možné, nedovolte, aby žádné přebytečné součásti příliš, aby se zabránilo snížení síly, ne zcela vyléčit.

2, smíšené lepidlo by mělo být dobrovolné, ne s hodně dvousložkové epoxidové lepidlo, které by nyní s aktuální.

3, byly ruce potřísněné přebytečné lepidlo nebo dvousložkové epoxidové lepidlo, nevytvrzený čisté s alkoholem.

4, aby se zabránilo vystavení dětí, které nejsou dováženy!

obchod:

1, chladném a suchém místě, uzavřené, doba použitelnosti delší než jeden rok.Vypršela po absolvování kontroly lze nadále používat.

2, non-hořlavý a výbušný nebezpečné zboží, mohou být zaslány poštou, LTL, express.Cenu ústupků, vyšší výkon, vítejte na velkoobchodní!Platební metody

Jen pocit jistoty platit nás prostřednictvím způsobu, jak je uvedeno níže, Pokud si přejete zaplatit pomocí jiné metody, prosím, laskavě kontaktujte nás.Vaše platba je pouze vydala se k nám po vás potvrzení, že jste obdrželi zboží.

Doprava

Výchozí způsob dopravy je HongKong Post Airmail .Prosím, laskavě kontaktujte nás, pokud byste chtěli, aby si vybrat, my vám řekne, jak moc extra poplatek budete muset zaplatit.

Způsob Dopravy

RU Poštovné

BR Poštovné

US Shipping

Mezinárodní Doprava

Průměrná Dodací Lhůta

HongKong Post Airmail

30-45 Dní

30-90 Dnů

/

15-60 Dní

E-Paket

/

/

7-15 Dnů

/

Expresní Doprava

(DHL/EMS/Fedex)

6-10 dnů

6-10 Dnů

6-10 Dnů

6-10 Dnů

Dovozní cla, Daně a jiné zvyky související poplatky nejsou zahrnuty v ceně.Kupující nese všechny dodatečné náklady, které vzniknou (pokud existuje),pokud kupující nekoupil pojištění.

Návrat politiky

Prosím, vrátit položku do 7 dnů po obdržení, pokud nejste spokojeni s to (Kupující předpokládá, zpáteční adresou).Všechny vrácené zboží musí být v původním podmínkám, kontaktujte nás prosím nejprve na zpáteční adresu a instrukce.

Zpětná vazba

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležité, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb.Budeme dávat pozitivní zpětnou vazbu na vás, příliš.

Pokud se vyskytnou nějaké problémy, prosím, kontaktujte nás za prvé.Budeme se snažit vyřešit problém pro vás.

Užijte si nakupování a mají příjemný čas!

  • místo původu: Guangdong, Čína (Pevninská Část)
  • Číslo Modelu: K-9101
  • DIY Dodávky: Obrábění kovů
  • Typ: Silikonový Tmel
  • Další Názvy: epoxidové lepidlo
  • Klasifikace: Dvoulůžkový Komponenty Lepidla
  • Použití: Šperky, řemesla, optické sklo, výrobní zařízení
  • Množství: 5ks,50g/ks