TUMBEELLUWA Titanu Potažené Druzy Geode Koule,Crystal Quartz Achát Klenot Kámen, Vejce/Koule,Sochařství Figurka Léčení

TUMBEELLUWA Titanu Potažené Druzy Geode Koule,Crystal Quartz Achát Klenot Kámen, Vejce/Koule,Sochařství Figurka Léčení

271.27 Kč 189.83 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: chryzokol oblasti, druzi, druzy quartz cabochon, velikonoční vajíčko plastové obaly, drahokam sochařství, snow globe, zobrazit kámen, red achát oblasti, porcelánové vejce, křišťálové figurky zvířat.

Může se vám líbí Vítejte xiaotong Jsem v obchodě, Nejlepší přání pro vás! Titanu Potažené Druzy Geode Koule,Crystal Quartz Achát Klenot Kámen, Vejce/Koule,Sochařství Figurka Hojení *Titanem potažené achát geode crystal :Přírodní achát geode crystal clusteru, který má být trvale léčeni sloučením s elektrostatika s zlata a titanu, produkovat živé, multi-barevný kovové krystaly.Jeho nové barevné vrstvy vytvořené na křemen může zesílit vlastnosti svých původních prvků, stejně jako vytváří jedinečnou energii svou vlastní. *Detaily velikost(Cca) : Round / ve tvaru Vejce Titanu potažené achátové geody křišťálové koule,je dodáván s dřevěným stojanem. Kolo :1.5"x1.5"(40x40mm);Hmotnost(Cca):75-95 G/Pc. Vejce: 40mmx30mm;Hmotnost(Cca):45 Až 55 G/Pc; Množství: 1ks / 2ks *Prosím, laskavě na vědomí :Vzhledem k tomu, každý kámen je unikátní přírodní výtvor, prosím očekávat nějaké mírné rozdíly z hlediska velikosti, barvy, textury, atd. *Léčivé Kameny :je To skvělý kámen pro hojení, aktivuje všechny energetické centra těla a vyrovnává všechny čakry a otevírá do hlubokého stavu meditace, pomáhá zmírnit negativitu a negativní emoce. To může také přinést hluboký vhled do života, jako jsou vztek nebo smutek z minulosti a pomoci vyvážit vztahy na všech úrovních. *Ideální Dárek : nádherné dárky pro vás, vaše rodiny a vaši přátelé, mohou být umístěny doma, v kanceláři, nosit v kapse nebo kdekoliv vytvořit silnou léčivou vibrací a jasnou atmosféru negativních energií. Duha Kulaté Modré Kulaté Fialové Kulaté Tyrkysové Kulaté Duhové Vejce Modré Vajíčko Fialové Vejce Tyrkysové Vejce POZORNOST

Prosím Přečtěte všechny podmínky aukce před nabízení, děkuji! Fotografie není ukázat skutečné velikosti, prosím, odkazovat se na popis pro velikost detaily. Snažíme se co nejlépe reprezentovat naše kameny a šperky přesně. Někdy proto, že flash používá při fotografování nebo zvětšení fotografie nebo nastavení počítačových monitorů tam jsou možné drobné odchylky v barvě. Obdržíte podobný jako na obrázku.

Kontaktujte Nás

Vítejte, kontaktujte nás, pokud máte nějaké otázky. Váš e-mail bude obvykle být zodpovězeny do 24 hodin, od pondělí do soboty, a to co nejdříve na víkendy. Pokud neobdržíte odpověď během této doby, zkontrolujte prosím SPAM nebo HROMADNÉ e-mailové schránky na naši odpověď.

  • Velikost(cca): Vejce
  • Detaily Velikost(Cca): Kolo
  • Značka: TUMBEELLUWA
  • Vlastnosti Produktu: Přírodní,Surový,Drsný
  • Materiál: Crystal
  • stav: Nové
  • Číslo Modelu: G
  • Množství: 1ks (dřevěný stojan)
  • Typ Položky: Šperky Balení & Displej

4

It’s very small but look amazing

4

It’s the smallest globe I’ve ever seen. It looks amazing.