INKOUST ZPŮSOB 1set 788XXL Černá Žlutá Purpurová Azurová kompatibilní inkoustová kazeta pro WorkForce Pro WF-5190, WorkForce Pro WF-5690

INKOUST ZPŮSOB 1set 788XXL Černá Žlutá Purpurová Azurová kompatibilní inkoustová kazeta pro WorkForce Pro WF-5190, WorkForce Pro WF-5690

500.98 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: card edge connector hřiště, čip pro plnitelné kazety tiskárny, 805 card edge connector, m436, pcb slot zásuvka, cartridge chip resetter, fiesta vnitřní led, jc nand, cívky motoru, hp m436.

4 Pack 788XXL BK / C / M / Y Kompatibilní Inkoustová Kazeta

1 x Černá Kompatibilní Inkoustová Kazeta s čipem pro 788XXL BK(50ML)

1 x Azurová Kompatibilita ble Inkoustová Kazeta s čipem pro 788XXL C(25ML)

1 x Purpurová Kompatibilita ble Inkoustová Kazeta s čipem pro 788XXL M(25ML)

1 x Žlutá Kompatibilita ble Inkoustová Kazeta s čipem pro 788XXL Y(25ML)

*** Různé kazety kódy pro stejný model tiskárny v různých oblastech,prosím, zkontrolujte, zda kazeta kódy z originální kazety před nákupem. Kazeta kód převládá, zatímco doprava.Díky.

Pro Epson Workforce Pro WF-5190, Pro Epson Workforce Pro WF-5690 atd.

Modely tiskáren nemusí být uvedeny zcela nebo aktualizovány v čase, prosím, laskavě poraďte se s námi.Díky!!!

Všechny značky bames a ochranné známky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků,a jsou zde uváděny pouze pro popisné účely.

Prosím, ujistěte se, že pravosti kazeta kód je 788XXL při nákupu,díky!

Non-OEM ,Stock Image,Lables lišit. Doba použitelnosti:2 roky Plastový sáček+bez box (prodává se v jednotlivě uzavřených obalech ).

Jak Používat Kompatibilní Inkoust pro Tiskárny Epson?

1. Zapněte tiskárnu a počkejte, až se výnosy prostřednictvím svého instalačního procesu a tiskové hlavy se zastaví.

2. Stiskněte "Setup" tlačítko na tiskárnu ovládací panel. Procházejte menu, dokud jste upozornil na "Údržbu" možnost. Zvolte položku "Údržba" a poté zvolte "výměny Inkoustu."

3. Až otevřete víko tiskárny plně k tiskárně přístup interiéru, a pak zvedněte kazetu kryt pro přístup k tiskárně kazety.

4. Stiskněte malé záložce na konci kazety, kterou chcete vyměnit s kompatibilní inkoustové kazety a vytáhněte kazetu z držáku kazety. Poznámka: umístění kazety, jak ji odstranit.

5. Odstraňte malé plastové bezpečnostní kartu na spodní části kompatibilní kazety a pak ho dáš do držáku kazety. Ujistěte se, že je orientovaný ve stejném směru jako vyjmuté kazety. Malé elektrické čipu na konci spodní nebo kazety by měly směřovat směrem k zadní části tiskárny při dolní kazetu na místo. Tam bude cvakání, jako, že tisková kazeta dosáhne jeho správnou pozici umístění.

6. Zavřete kryt kazet a zavřete víko tiskárny. Počkejte asi 2 1/2 minuty pro tiskárnu vrátit tiskárny hlava t o pohotovostní polohy, a prime kazeta pro použití před tiskem.

Doprava

I. Jsme Loď na celém Světě (v některých zemích a APO/FPO vyloučeny).

Prosím, ujistěte se, že máte správnou dodací adresu na pokladně. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

II.Položky budou odeslány přes leteckou poštu z Čína během 1 až 3 pracovních dnů po obdržení platby

(kromě víkendů a státních svátků) dodací lhůta bude trvat 10-25 pracovních dní, v závislosti na účinnosti místní poště.

Prosím, buďte laskavě trochu trpělivý a kontaktujte nás, pokud položka není obdržela po 25 pracovních dní.

III.Přepravní služby poskytované společností EMS,DHL, Fedex,UPS nebo jiné kurýrní, je také k dispozici zde pro naléhavé potřeby.

Napište nám, pokud je to nutné.

Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní náklady. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

Návrat a Vrácení peněz

Děláme v souladu s 30 dnů peníze zpět záruka. Pokud jste změnili názor ,můžete vrátit nerozbalené a nepoužité zboží zpět k nám za plnou náhradu. Vezměte prosím na vědomí, Kupující musí zaplatit za zpáteční poštovné.Pokud položky jsou používány a otevřel, vyhrazujeme si právo odmítnout požadavek na vrácení peněz. Pokud uplyne 30 dnů, je zákazník povinen kontaktovat naše Finocup.cz služeb pro další pomoc.

Prosím, neposílejte nic, než kontaktovat naše Finocup.cz služby první. Získáte jedinečné referenční číslo. (být kladen na pozemku)nezbytné pro uznání vráceného zboží, jakož i urychlení procesu řešení problému. Důkaz, že vysílání by mělo být vždy dosaženo ,vyhrazujeme si práva, aby nedošlo k refundaci, pokud kupující nebude dodržovat naše návratové politiky.

Chtěli bychom informovat všechny zákazníky, že jsme se zavázali k satisfication naše zákazníky a snaží se poskytnout nejlepší úroveň služeb. Pokud zboží dorazí a je dobře nefunguje, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu na nejbližší dobu.

  • Kompatibilní Značka: epson
  • Funkce: Kompatibilní
  • Číslo Modelu: 788XXL
  • Bulk Balení: Ano
  • Značka: INKOUST ZPŮSOBEM
  • Typ: inkoustové kazety
  • Kazeta je Stav: Plné