WENXING 3/8" Vzduch Bruska Vzduchu Úhel Broušení Broušení Stroj 15000RPM 20mm s Brusné Pásy pro Kompresor Broušení

WENXING 3/8" Vzduch Bruska Vzduchu Úhel Broušení Broušení Stroj 15000RPM 20mm s Brusné Pásy pro Kompresor Broušení

1 378.28 Kč 964.79 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: vzduchové brusky, rotační klíč, klíčové machin, orbit sander, sander, belt bruska, 220v kompresor, bruska, pás brousit stroj, multitool brusný papír.

Popis:

Vzduch bruska s 20mm široký pás.Páka škrticí klapky pro představovat ovládání, snadná výměna řemenu.Vhodné pro práci v úzkých prostorech a projmutými rohy.Vám pomůže udělat jemné broušení práce jako je zpracování dřeva, nábytku-leštění, plast, hliník leštění kovů a dokonce i malé místo, broušení práce jako čalounění, křivek a dalších těžko přístupných místech pro běžné brusky.S celkem 3ks zrnitosti pásů na výměnu, ekonomické a praktické.

Vlastnosti:

-Ergonomická Rukojeť: Kovová konstrukce, robustní a trvanlivý; ergonomická rukojeť design, pohodlné uchopení pocit. -Spodní Vodicí lišta/Přední Blatník: Můžete použít sílu při broušení, a pás se nesmí odchýlit od broušení rámu při otáčení, písku pás není snadné přejít. -Trigger-typ Spínače/Rýhování Rukojeti: Kov typ spouštění přepněte design, dlouhou dobu použití bez únavy; Rýhování rukojeti, anti-pocení a anti-smyk, více bezpečnější k použití. -Rychlost Nastavení Adaptéru/Zadní Výfuk: Snadné použití a pohodlné, regulace rychlosti, zadní výfuk, ochrana životního prostředí. -Pohodlné Zatahovací Tlačítko: Používá se pro změnu brusného pásu, stačí stisknout hlavu pevně zatáhněte průvodce a stiskněte zatahovací, tlačítko, odskočit, aby napětí pásu. -Kompaktní velikost, vysoká stabilita, nízké vibrace a nízkou spotřebu energie.

Specifikace:

-Materiál: Kov -Barva: Stříbrná + Černá -Rychlost: 15000RPM -Spotřeba vzduchu: 150 L/Min -Pracovní Tlak: 6,3 kg -Přívod vzduchu Závit: 1/4inch -Pás Velikost(W*L): 20 * 520mm/0.8 * 20.5 inch -Celková Velikost(L*W*H): 360 * 60 * 94 cm/14.2 * 2.4 * 3.7 palec -Hmotnost balení: cca.1471g -Použití: Pneumatické bruska je široce používán ve všech druzích vyráběného zboží, povrchové broušení, které dělají kovů,neželezných kovů a nekovových.Zvláště vhodné pro strojní výroba, hardware, nástroje, die-odlitky, denní hardware, nástroje, přístroje a další průmyslová odvětví, aby polský létající okraj.

Seznam Balíčků:

1 * Vzduch Bruska 3 * Zrnitost Pásy(celkem) 1 * Japonská Rychlost Nastavení Adaptéru 1 * Japonské Adaptér 2 * Klíče

  • Původ: KN(Původu)
  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  • Typ: bruska
  • Číslo Modelu: vzduch bruska
  • Pás specifikace: 20 * 520mm/0.8 * 20.5 inch
  • Bez zatížení rychlost: 15000rpm
  • Certifikace: NIC