30ks/hodně plochá zadní pryskyřice mugle doplňky DIY pryskyřice kočka kawaii pryskyřice lebky s gliteer v něm 31*36mm

30ks/hodně plochá zadní pryskyřice mugle doplňky DIY pryskyřice kočka kawaii pryskyřice lebky s gliteer v něm 31*36mm

167.06 Kč 136.99 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: ace pryskyřice, skutečné lebky, buldok kabošon, dekor lebky, rovinné, pryskyřice lebky zvířat, cookie pryskyřice kočka, kawaii tkaniny, kabošon sklo, módní ploché zadní pryskyřice mugle.

Produkty

1. Popis:3 0pcs/lot ploché zadní pryskyřice řemesla DIY pryskyřice mugle příslušenství

2. Velikost:jako obrázek show

3.mix barev, nebo si vybrat barvu

Hromadné cena a Další produkty

Jsme Golden Suppler Alibaba.

-Můžete si také prohlédnout naše alibaba webové stránky pro více položek (Klikněte vpravo nahoře na odkaz).

-Prosím, neváhejte a kontaktujte nás pro hromadné cenu, pokud si chcete objednat více produktů ve směsi položky/barvy.

-Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud potřebujete jiné barvy/velikosti/tvary.

***Vítejte v našem obchodě!***

**********Velké Objednávky,Velká Sleva!**********

Zásilka

1. Dodání

-China Air Post :Obecně o 15-45 pracovních dnů

-Prostřednictvím Expresní: Obecně o 5-10 pracovních dnů

2. Položky budou odeslány do 2-3 pracovních dnů po zaplacení obdržel.

3. Pokud jste obdrželi zboží na Dodací Dobu , Prosím, kontaktujte nás e-mailem, pokud máte nějaké dotazy ,obvykle váš mail budou zodpovězeny do 24 Hodin.Pokud jste stále ještě nedostal odpověď po 24 hodin, zkontrolujte prosím spam z vaší e-mailové schránky.Budeme se snažit v našich silách, aby vám nejlepší řešení komunikace.

4. Jsme loď na Finocup.cz je JEN adresy.Prosím, ujistěte se, že vaše adresa v Alixpress je uzavřeno s vaší doručovací adresu, než budete platit.

5. Mezinárodní Zákazníky - Vezměte Prosím Na Vědomí:

A: Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

B: zkontrolujte Prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Návrat Politiky

1. Vrácení nebo výměna vyžádání je k dispozici pouze žádosti do 1 týdne po parcel obdržel & vrácení položky jako nezměněném stavu tak, jak je obdržel.

2. Kontaktujte nás, prosím, požádat o navrácení oprávnění.Vaše jméno, číslo aukce, a důvod pro návrat by měly být zahrnuty v e-mailu.Všechny položky se vrátil musí obsahovat všechny původní obalové materiály.

3. Prosím, zabalte produkty pečlivě.Produkty vrácené budou testovány a nové náhradní bude kupujícímu odesláno okamžitě, když zjistil vadné.V případě, že vhodný náhradní není k dispozici, pak náhrady budou vydány.Doprava, manipulace a pojištění poplatky jsou nevratné.

4. Pokud je položka nalezena non-vadné, bude položka zaslána zpět kupujícímu na náklady kupujícího.Položky vrácené bez RMA číslo bude odmítnuta a vrácena odesílateli.Kupující je odpovědný za Všechny Vrátit Poštovné a Poplatky za Dopravu.Kupující je odpovědný za další náklady na dopravu pro položky, které jsou vráceny odmítl a/nebo nedoručitelná.Nepřijímáme žádné výnosy bez povolení číslo na krabičce nebo štítku je, že se vrátil.

Zpětná vazba

1. Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležité.Pokud jste spokojeni s položkami jste si objednal, prosím, zanechte zpětnou vazbu.

2. Nenechávejte Negativní zpětnou vazbu, aniž by požádal nás o pomoc.Prosím, kontaktujte nás první, pokud máte nějaký problém.Zpětná vazba je náš život, před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, prosím, kontaktujte nás a získejte lepší řešení.Budeme odpovědět na všechny zprávy tak rychle, jak je to možné.Děkuji předem za vaši trpělivost.

O NÁS

CENA ANO!!Budete platit TOVÁRNÍ CENY !To je důvod, proč naše ceny jsou tak konkurenční.

KVALITY K udržení kontroly kvality jsme si osobně prohlédnout u každé položky před odesláním.Všechny položky jsou 100% nové a kontrolovány.Zaručujeme, že naše výrobky jsou zbrusu nové, oficiální a prvotřídní kvalitu.

SPOLUPRÁCI Jsme velice vám děkuji za váš dotaz našeho produktu.Ve skutečnosti, snažíme se poskytnout lepší a levnější produkty pro všechny zákazníky.Pokud si myslíte, že naše nabídka splňuje vaše požadavky, prosím, dejte nám vaše objednávka je v počáteční datum.

  • Materiál: Pryskyřice
  • Značka: DaryMendy
  • Styl: Umělé
  • Téma: TV & Film Znak