DIY Domácí autorádia Šroub Cup Konektory pro Subwoofer, Konektory 4-Way Reproduktor Čtvercový Rámeček Transparentní Terminál Závazné Post Čisté mědi

DIY Domácí autorádia Šroub Cup Konektory pro Subwoofer, Konektory 4-Way Reproduktor Čtvercový Rámeček Transparentní Terminál Závazné Post Čisté mědi

217.18 Kč 171.66 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: box reproduktoru konektor, banánový konektor, akustické terminálu, akustické konektor, krabice subwooferu domů, aktivní subwoofer automotive, auto konektor, banán terminálu reproduktorů, měděné hrnek, konektor din.

Položka je sada 1ks profesionální a praktické 4-way speaker terminál Náměstí konektory, a je navržen pro DIY reproduktor a subwoofer boxy.

Pozlacené kontakty pro optimální přenos signálu, a na jaře terminály zajišťuje těsné a bezpečné připojení. To je snadno nainstalovat pomocí šroubů zamykání a snadné použití.

Terminálu pohár reproduktoru subwoofer boxy. Pozlacené kontakty pro optimální přenos signálu.

Šroubovací svorky zajišťuje těsné a bezpečné připojení.

Zadní připojení pomocí rychlé odpojte konektory. Pozitivní (Červená) a negativní (Černá) ukazatele k zajištění správné zapojení.

Barva: černá.

Materiál: odolný plast, mědi a pozlacený kov.

Vnější průměr: 123.6 * 96.6 mm

Hloubka: 33.4 mm

Snadná instalace pomocí šroubů zamykání a snadné použití.

Vhodné pro 4mm banana konektory, rýč terminály nebo holý drát.

Kompaktní, spolehlivý a odolný.

Obsah Balení:

1*4-Way Reproduktor Čtvercový Box Terminal Binding Post

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

  • Certifikace: NIC
  • Číslo Modelu: VĚCÍ
  • Původ: KN(Původu)

5

Excellent.