Tetování Stroj Vortex Míchačce Inkoust Mixer Elektrické Orbitální Tetování Pigment Ink Shaking Lak Na Nehty Liquid Láhev Shaker Stroj

Tetování Stroj Vortex Míchačce Inkoust Mixer Elektrické Orbitální Tetování Pigment Ink Shaking Lak Na Nehty Liquid Láhev Shaker Stroj

730.49 Kč 511.42 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: cs tetování pigment, pigment tetování, polské shaker, inkoust mixer tetování, inkoust tetování pohár, elektrické protein shaker, inkoust shaker, vortex mini sukně, hřebík pigment mix, inkoust eternal ink.

Tetování Stroj Vortex Míchačce Inkoust Mixer Elektrické Orbitální Tetování Pigment Ink Shaking Lak Na Nehty Liquid Láhev Shaker Stroj

Vlastnosti:

1. Maximální průměr směšovací trubice je až 30 mm. Oblek pro směšovací trubice/odstředivé trubky s předními míchání efekt.

2. Vnější shell a dotykové konkávní jsou vyrobeny z plastu, který je odolný vůči chemickým látkám. Silná základna umožňuje provoz velmi stabilní a spolehlivé.

3. Vestavěný 12V nízké napětí, napájecí adaptér, velmi inteligentní a přenosné.

4. Mixer Pevné Rychlosti 2800rpm Oběžné dráhy 4,5 mm

POPIS

Turbulence Režim: kruh kmitání

Průtokový průměr: 4.5 mm

Kmitání (1 trubice) : Max. 50 ml

Motor vstup/výstupní výkon: 1.2 w / 0.8 w

Oscilační rychlost: 2800 OT / min

Rozměr: 110 * 70 mm

Napájení: AC 90 ~ 230 v / 15 w

Seznam Balíčků:

1 x lak na Nehty Shaker

1 x Kabel

O nás

Naše společnost je profesionální cross-border e-commerce společnosti s profesionální personál, profesionální produkty a značky.

Hlavně jsme udělat výrobků, velkoobchod a maloobchod.

doprava

Když si objednáte,prosím, vyberte způsob dopravy .Pokud chcete loď přes Express ,věnujte, prosím, extra expediční poplatek.Budeme posílat zboží do 7 dnů, jakmile jste platba je dokončena.

Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích,které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.

Nebudeme vrácení přepravní poplatek pro zásilky odmítl.

Náhrada

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

Vrátíme vám vrátíte-li zboží do 20 dnů od obdržení zboží z jakéhokoli důvodu.Nicméně,kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek.Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny,kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu.Kupující by měl zkusit podat stížnost.

Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

  • Číslo Modelu: /
  • Původ: KN(Původu)

5

Fast and no problem

5

Good for shaking Up Colorpigments!

2

item arrived with european plug not australian which is the same as chinese plug so i cant even test to see if it works until i buy a new plug. Not Happy will not buy from or recommend this seller.