KZ S1 S1D TWS Pravda, Bezdrátové Bluetooth 5.0 Sluchátka Dynamic/Hybridní Koncovky Dotykové Ovládání potlačení Šumu Headset Sport

KZ S1 S1D TWS Pravda, Bezdrátové Bluetooth 5.0 Sluchátka Dynamic/Hybridní Koncovky Dotykové Ovládání potlačení Šumu Headset Sport

438.54 Kč 403.46 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
 • Štítky: bem bluetooth sluchátka, c pin kz, sl tws sluchátka, kz zs5, precházíte, fones sem fio, bluetooth sluchátka kabelové vedení zařízení, taška kz s1, earphon, m3 přehrávač bluetooth.

modname=ckeditor Pozor prosím : KZ-S1 nabíjení případ upgrade in progress: 1. Jak zkontrolovat sílu nabíjení případ:Upgrade "Stiskněte tlačítko na případu"na"Automaticky zobrazí moci, když sluchátka jsou uvedeny v".

2. Nabíjecí pouzdro je zpět na původní velikost, menší a přenosné

Během upgradu, nové a staré verze, bude dodáno náhodně, aniž volitelné. (Před upgradem, musíte stisknout tlačítko nabíjení bin zkontrolovat napájení nabíjecí bin. Po upgradu, zrušit tlačítko nabíjení bin, dát sluchátka přímo do nabíjecí bin, a moc nabíjení bin se zobrazí automaticky.) *První verze nabíjecí prostor má 3 kontakty! Druhá verze nabíjecí prostor má 2 kontakty! Třetí verze nabíjecí prostor má 2 kontakty a tlačítko klíč byl zrušen , Kontrolka se změní,t, že stará verze nabíjecí rozhraní je typu-C rozhraní, a nová verze se změní na USB rozhraní . Tři verze jsou odeslána náhodně! Pokud se zobrazí jeden z těchto tří verzí, to je normální! pokud byste tuto situaci, prosím, ne rozkazy! Prosím, pochopit, že! díky ! *Opakovat! S1/S1D nová verze nabíjecí rozhraní je M icro USB rozhraní! ! ! Pokud sluchátka nelze nabitý: zkontrolujte, zda je film na dvou stranách sluchátek je utržený, prosím, vyjměte film a zkuste nabíjení znovu. Poznámka: stará verze měla 3 kontakty, a nová verze se změnil na 2 kontakty. Staré a nové verze jsou zasílány náhodně. Poznámka: Prosím, vědět, informace o verzi před objednáním:

S1D je Dynamický verison (1DD),Bílá a Černá ,Není Podpora Režimu Hry.

S1 je Hybird technologie verison (1DD+1BA),Šedé a zelené,Podpora Herního Režimu.

2 verze balení se liší . Pravda bezdrátové hybridní technologii bluetooth headset specifikace Produktu: Bluetooth verze :V5.0

Bluetooth Dosah : cca 20m

Sluchátka kapacita baterie:40mA

Kapacita baterie nabíjecí prostoru : 300mA

Sluchátka doba provozu : ≈ 3H

Pohotovostní doba nabíjení prostoru : ≥ 100h

Headset hmotnost :10g

Nabíjecí přihrádka hmotnost :45g KZ-S1 Výkon inovace, komplexní upgrade AAC Advanced Audio Přenos 丨 hi-fi Kvalitu Zvuku Žádný smysl prodlení herní režim 丨 Bluetooth 5.0

Advanced audio coding přenosové technologie

Profesionální kvalita zvuku vychází z dvojí ochranu čipu je požehnání a AAC pokročilé kódování schopnosti. AAC advanced audio kódování a přenos technologie je přijata, aby výrazně zlepšit poslech kvalitní a přináší přirozený a čistý zvuk.

S unikátní technologie kódování AAC, hudební signál má následující výhody v procesu přenosu

Soubor menší

Rychle převodovka

Lepší qualirt *Tradiční Android a apple mobilní telefony podpora AAC režim přenosu, ale pár starých zařízení se systémem Android, nelze podpořit.

Vlastní "malá ocelová zbraň" dynamická jednotka

KZ-S1D

Vybaven "malá ocelová zbraň" dynamická jednotka, můžete se cítit stoupající výkon a široké zvukové spektrum přinést více infekční zvuk

30095 Vysoké frekvence vyvážené kotvy jednotky

Nezávislé vysokofrekvenční vyvážené kotvy jednotky ,takže hlas bohatší a jasnější, tlumočení pravda zabarvení různých vokální nástrojů.

KZ-S1

Dynamické + vysoká frekvence vyvážené kotvy, ukazuje vysoké snížení a oddělení zvukové detaily.

5.0 Bluetooth čip podporuje nové generace s nízkou latencí režimu hry, Kdy jste připraveni vstoupit do hry, klepněte třikrát v řadě, začít na nízké zpoždění herní mód. Ve srovnání s normálním režimu, nízké zpoždění, režim hra má rychlejší přenosovou rychlost, zvukový signál a více šokující zážitek ze hry.

Jen KZ-S1 podporuje herní režim.

Liší od tradiční TWS headset design

Zaměřit se na zlepšení vizuální přitažlivost a pohodlí při nošení

Ergonomicky navržen tak, hladký vnější dutiny linky, kovové znějící ústa a barevné odpovídající pryskyřice se navzájem doplňují, což tento jedinečný bezdrátový Bluetooth headset nové chladné krásy.

Ovládání jedním dotykem

Vše je jednoduché párování na provoz. Jen pohybovat prsty, můžete snadno dosáhnout různé potřeby.

Play / Pause: Stiskněte lehce

Předchozí skladbu / další skladbu: Dvojitým kliknutím levého sluchátka / double klikněte pravým headset

Spuštění Siri: Dlouhé stiskněte tlačítko po dobu 2 sekund

Odpovědět/zavěsit: Klepnutím na lehkou váhu

Odmítnout hovor: Dlouhé stiskněte tlačítko pro volání

Specifikace produktu:

Bluetooth verze :V5.0

Bluetooth Dosah : cca 20m

Sluchátka kapacita baterie:40mA

Kapacita baterie nabíjecí prostoru : 300mA

Sluchátka doba provozu : ≈ 3H

Pohotovostní doba nabíjení prostoru : ≥ 100h

Headset hmotnost :10g

Nabíjecí přihrádka hmotnost :45g

běžné problémy:

Pokud narazíte na nějaké problémy při použití, prosím, poraďte se on-line služby zákazníkům v čase. My vám bude sloužit k vaší spokojenosti.

1. Proč je vlevo a vpravo náhlavní soupravy přepínání neúspěšné?

Odpověď: je-li headset připojen k telefonu poprvé, párování řádku, který se objeví, musí být klikli, jinak levým a pravým uchem nelze přepínat libovolně.

2. Při použití obou uší, pouze jedno ucho má zvuk?

Odpověď: důvodem je, že spárované sluchátka nejsou úspěšně spárována. Doporučuje se odstranit informace o párování Bluetooth a znovu.

 • Odpor: 24ΩΩ
 • Značka: CCA
 • Funkce: Potlačení Hluku, Mikrofon, Přenosný
 • Je bezdrátový: Ano
 • Kodeky: NIC
 • Certifikace: NIC
 • Styl: In-Ear
 • Podpora APLIKACE: No
 • Ovládání Hlasitosti: No
 • Citlivost: 125dBdB
 • Číslo Modelu: S1/ S1D
 • Balení obsahuje: Sluchátka * 1
 • Bezdrátové Typ: Bluetooth
 • Podpora Paměťových Karet: No
 • Konektory: NIC
 • Komunikace: Bezdrátové
 • S Mikrofonem: Ano
 • Aktivní Hluk-Zrušení: Ano
 • Vocalism Princip: Hybridní technologie
 • Vodotěsné: No
 • Ovládací Tlačítko: No
 • Délka Řádku: Nonem
 • Původ: KN(Původu)

5

До витебской области, Беларусь, 2,5 месяца в пути :( При использовании со штатными насадками звук вас не порадует 100% Бас - курам на смех! При замене на штатные от TRN VX - звучание приравнивается к оным! Поэтому замена обязательна! В противном случае вас предупреждали!

5

Great headphones. Take it, you will not regret it!

1

They do. The first time ordered quality was, the second time fuflo

2

Sort of. Less