Ezcap Kazety do MP3 Converter Klasické USB Kazetový Přehrávač Zachytit Zvuk Hudební Přehrávač Kazetové Magnetofony Převést w/ Sluchátko

Ezcap Kazety do MP3 Converter Klasické USB Kazetový Přehrávač Zachytit Zvuk Hudební Přehrávač Kazetové Magnetofony Převést w/ Sluchátko

612.92 Kč 471.96 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: cd, ezcap hdmi, kazeta paluby, dv kazetový přehrávač, cassett přehrávač, záznam vhs, walman kazetový přehrávač, audio kazety, strana reproductor, videorekordér vhs kazetový přehrávač.

S tímto ezcap231 samostatné kazety do MP3 converter, můžete snadno převést vaše staré kazety do MP3 bez počítače, stačí připojit USB Flash disk (nebo USB čtečka karet s SD kartou) a pak stiskněte tlačítko "record" tlačítko a přístroj bude převést všechny hudbu na pásku na USB Flash disku ve formátu MP3 automaticky. Můžete přehrávat také na to, nebo jen dát USB Flash na jiné místo (počítač, přenosný reproduktor, nebo převodem na váš mobilní telefon, iPod, atd.) hrát reprodukovaná hudba.

Vlastnosti:

Snadno převést vaše staré kazety do MP3 a uložit do USB Flash Disku, žádný počítač potřeba.

Rekord v ručním režimu nebo v režimu auto. Automaticky nebo ručně oddíl písně pásky.

S Přehráváním, můžete zkontrolovat nahrané hudby na zařízení.

Audio výstup umožňuje poslech na sluchátka, nebo jiného systému reproduktorů.

Podpora audio vstup, můžete nahrávat hudbu z jiných zdrojů, s 3.5 mm audio kabel (není součástí dodávky).

Podpora Auto-Reverzní funkce. Funkční klávesy, snadno ovladatelný.

2 AA baterie nebo USB napájení výběry. Malá velikost, hrát a převést kamkoliv.

Poznámka:

Pokud je prostor mezi dvěma písněmi je příliš krátký, což ezcap231 nemůže detekovat, ezcap231 bude brát jako jeden song, a zachránit dvě písničky v jednom souboru. Když se setkáte tuto situaci, můžete použít Audacity software pro jejich editaci (ke Stažení z: http://audacity.sourceforge.net).

Specifikace:

Značka: ezcap

Číslo modelu: ezcap231

Převodník formát: MP3

Napájení: 2 * AA Baterie nebo USB napájení (5V DC adaptér nebo USB z PC)

Pracovní Doba: 1 hodina s 2 * AA baterie

Zvukový Kanál: Stereo L/R

Bitová Rychlost: 128Kbps

Barva: Černá s Šedým

Hlavní Položky Velikost: 11.1 * 8.2 * 3.0 cm / 4.37 * 3.22 * 1.18 v

Hlavní Položka Hmotnost: 182g / 6.43 oz

Velikost balení: 15.3 * 11.0 * 4.0 cm / 6.02 * 4.33 * 1.57 v

Balíčku Hmotnost: 258g / 9.10 oz

Seznam Balíčků:

1 * ezcap231 Kazety do MP3 Converter

1 * Sluchátka

1 * USB Kabel pro Napájení

1 * Angličtina Uživatelská Příručka

1.Původní obrázky produktu jsou k dispozici pro staré zákazníky.

2.Velkoobchod/dropshipping oba podporovány, prosím, neváhejte nás kontaktovat, pokud budete potřebovat více hromadné cena nebo rychlejší dodání.

3.Máme loď po celém světě China post,HK post, EMS,DHL, Fedex,a tak dále,dle vašeho výběru při zadávání zakázek.jsme schopni kontrolovat dodací lhůty,protože je zpracována Třetí-party služeb.

4.Služba tranzitní čas je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní časy se mohou lišit,zejména během prázdninové sezóny.

5. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

1. Pokud se něco dělá budete spokojeni, nebo rozzlobený, prosím, kontaktujte nás přímo před odchodem zpětnou Vazbu.Uděláme, co bude v našich silách vyřešit problém, dokud vás uspokojit.

2. Pokud vás uspokojit s položkou, prosím, přidat naše ukládat do seznamu oblíbených a zanechat pozitivní zpětnou vazbu (5stars) pro nás povzbudit! ?

3. Prosím, nenechávejte žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu, nebo otevřít jakýkoliv spor bez jakékoliv komunikace s náš servisní tým, věříme, že můžeme vyřešit problém pro vás dokonale v přátelské způsobem !

  • Značka: Ezcap
  • Balíček: Ano
  • Název Položky: USB Kazeta Zachytit
  • Rozhraní: USB Standard
  • Číslo Modelu: Ezcap 231

3

As a cassette player: it's a very basic, rough mechanics. Sound quality is correct. Regarding recording to MP3 (manual mode, I didn't try automatic song cut mode): When it works, the result is very good. However recording process is not always reliable. There are often random problems: sometimes the recording stops prematurely, sometimes it is not possible to stop the recording, buttons don't work and nothing is saved. Seller didn't react to my remarks, AliExpress settled the dispute and refunded me. Shipping was very fast, less than two weeks to Europe.