MO TULIPÁN Čisté Organické Esenciální Oleje a Krém na Obličej Bylinný Olej Sada 10000MG Bylinné Kapky Těla, Zmírnění Úzkosti, Stresu, Pomoc Spánku

MO TULIPÁN Čisté Organické Esenciální Oleje a Krém na Obličej Bylinný Olej Sada 10000MG Bylinné Kapky Těla, Zmírnění Úzkosti, Stresu, Pomoc Spánku

417.66 Kč 208.83 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: obličejové oleje, proti stresu, mo tulipán oční stíny, háček olejové těsnění, anti stress ball tvář, čelit stresu, mo tulipán mat, vrtět hračky, krém na obličej, tvář mlha.

ZDRAVÍ PROSPĚŠNÝCH KONOPNÝCH PRODUKTŮ - #1 Bylinné Kapsle, abych tě přivedl zpátky k životu. Bolest, úzkost, stres nebo nespavost, Nesmírné chudoby je zaručena! Lepší přirozeně v žádném okamžiku!

PREMIUM BYLINNÝ KOMPLEX PRO VAŠE ZDRAVÍ - vynikající náladu, mozek a imunitní booster, zánět a ztuhlost úlevu. Omlazuje pleť a vlasy. Bez lepku a GMO! Extra třída produktu pro vaše zdraví!

BYLINNÉ OLEJE BALENY S ŽIVIN - Pravda LIFESPRING! Přetékající s životně důležité základy! Omega 3 6 a 9, vitamíny, trávicí enzymy, všechny aminokyseliny – ideální přírodní směs všeho, co vaše zdraví potřebuje!

DŮVĚRYHODNÝ ZDRAVÍ INVESTICE - Každá várka je třetí stranou testován, GMP A FDA Certifikované, aby vám přinesla nejlepší možné kvalitě! Vyrobeno s integritu a odhodlání! Čas, aby se naprosto bez RIZIKA objednávku!

Velikost balení: 3.3*3.3*10 cm

Net obsah: 30ml (10000mg)

Hrubá hmotnost: 95g

Velikost:6 cm*6 cm*6cm

Ovládání hlasitosti: 60ml

Efekt

100% Přírodní konopný Olej Krém - Semen Konopí Olej může chránit před různými faktory životního prostředí, a pomoci snížit jemné linky, vrásky, otoky, tmavé kruhy, váčky, jemné linky a povislá vzhled pod a kolem očí, což výrazně snižuje vzhled vějířkovitých, jemné linky a husté a hluboké vrásky, což je ideální.

Anti-aging Ochrana - Konopí Cream poskytuje ideální anti-aging řešení pro suchou a unavenou pleť.

Hydratační Přírodní Zvlhčování Konopný Krém je vyroben z konopných semen olej a kyselina hyaluronová, která může udržet vaše pleť hydratační a hydrataci po celý den.

  • Funkce: Anti-Aging
  • Pohlaví: Žena
  • Původ: KN(Původu)
  • Značka: MO TULIPÁN
  • Formulace: Kapalina