Dřevěné Domácnost Kadeřnické Dlahu Kudrnaté Modelování Vlasy Narovnat Maozhifa Hřeben kančí štětina kartáč detangler profesionální

Dřevěné Domácnost Kadeřnické Dlahu Kudrnaté Modelování Vlasy Narovnat Maozhifa Hřeben kančí štětina kartáč detangler profesionální

184.19 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: pes kartáč na vlasy kudrnaté, n žehlička na vlasy hřeben, kančí štětiny kartáč na vlasy, rychle opravit, horkovzdušný kartáč na vlasy hřeben, protetické vlasy hřebenem, Kančí Vlasy, cs vlasy hřebenem, elektrická žehlička na vlasy hřeben, žena dřevěný hřeben.

Nechceme vyrábět levný,jen jsme prodávat naše produkty za nižší cenu.

Pozornost Pro Ruské Přátele:

1. Prosím, ujistěte se, že vaše plné jméno včetně své jméno, prostřední jméno a příjmení, když platbu;

2. Prosím, ujistěte se, že vaši správnou adresu včetně vašeho Bytu Č., Ulice, Město, Region a zemi.Jinak váš balíček by se zřejmě vrátil!

Pozornost Pro Švédsko Přátelé:

Švédsko bude zákazník chared s 7.5 EUR, DPH, poplatek za služby se objednávky nižší než 150 EUR. Prosím, nedělají pořadí, nebo ji zrušit, pokud nechcete platit tento poplatek.

Nechceme vyrábět levný,jen jsme prodávat naše produkty za nižší cenu.

Specifikace:

Název produktu: 616 dlahu hřeben

Velikost: 21 * 3.5 cm

Specifikace: 120pcs / karton

Nákup Poznámky:

O velikost:

Velikost pro ruční měření, vzhledem k nástroje pro měření a metody měření, a dalších faktorů, tam budou 2mm chyba, podle své obvyklé použití odkazem na velikosti tabulky a detaily hodnocení, nezávislé na nákupy.

O barva:

NAŠE výrobky jsou v-druh střelby, barva škole, profesionální korektury, a fyzické dlaždice velmi blízko, protože monitor počítače, barva, kontrast a teplota barev jsou různé, a tak dále.

Doprava: doba Dodání: 1)Vaše objednávka bude zpracována do 3 dnů po zaplacení.(Mimo svátků) 2) nemůžeme zaručit dobu dodání na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.Doufám, že můžete pochopit.Poznámka: náklady Na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel. 3) Prosím, ujistěte se, že vaše Finocup.cz adresa aktuální a podrobné. A pokud chcete změnit vaši dodací adresu, když umístíte objednávku, prosím, dejte nám vědět poprvé. Děkuji!!! 4) Poté, co jsme poslal zboží, jsme vám e-mail informace o dopravě, stejně jako sledovací číslo. Dodací lhůta:Obecně platí, že většina zemí dodací lhůta jsou níže, kvůli variace poštovní serivce v různých oblastech , v některých oblastech může trvat déle. Pokud jste se setkal problém , vítám zdarma padl, kontaktujte nás , odpovíme vám co nejdříve. :P

Pozornost:

1.Podporujeme Pokles lodní dopravy a Velkoobchod .

2.Mohli bychom poslat balíček jako DÁREK a tvrdí, nižší cena pro vás.

3.Obvykle jsme prodávat naše výrobky, aniž maloobchodu balíček, prosím, věnovat pozornost ještě před nákupem. Pokud potřebujete původním obalu, pls platit za extra poplatek za balíček !!

4.Pokud máte nějaký problém ,pls cítit svobodně, kontaktujte nás namísto otevření sporu nebo odjezdem negativní zpětnou vazbu.Děkuji!!!

  • Materiál: Dřevo
  • Typ Položky: Hřeben