AuMoHall 12V-24V Adaptér do Zapalovače USB Nabíječky do Auta Dual USB Nabíječka do Auta Napájecí Adaptér

AuMoHall 12V-24V Adaptér do Zapalovače USB Nabíječky do Auta Dual USB Nabíječka do Auta Napájecí Adaptér

227.42 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: muži zapalovače, tiguan dual port usb nabíječka do auta, auto nabíječka telefonu, film odstín pro auto, auto nabíječka usb, adaptér 30v 0, usb nabíječka vape, nabíječka do auta dual usb, 10v napájecí adaptér, stick usb.

Název produktu:12V-24V Adaptér do Zapalovače USB Nabíječky do Auta Dual USB Nabíječka do Auta Produkt Úvod : 1. Krásné LED osvětlení design pro vaše auto přidat nové upozorní. 2. Tento produkt je rozdělen do dvou zásuvky zapalovače, maximální výstupní výkon 80 wattů, USB maximální výstupní proud 3,1 A, ve stejné době jako IPDA a nabíječku na mobil. 3. Tento produkt je vhodný pro různé modely aplikované napětí napětí 12V a 24V. 4. Barva: černá,bílá Instalační Instrukce: 1. Zapalovač zástrčka do zásuvky zapalovače, pak zapojte LED svítí, řekl, že pracuje správně, jako že světlo nesvítí, měli byste zkontrolovat, elektrický zkrat, nebo spálená pojistka. 2. Tento produkt má úhlové polohovací zařízení mohou být nastaveny pomocí úhlu, maximální rozsah nastavení je 90 stupňů. Poznámka: Tento produkt je Siamská styl zásuvky na zapalovač, bude potvrzeno před nákupem jeho auto zapalovač díra umístění prostoru je vhodné. Spokojenost Zákazníka

Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud máte nějaké otázky nebo obavy před nebo po vašem nákupu. Zavázali jsme se k vaší 100% spokojenosti.

Prosím, zanechte nám 5 hvězdiček pozitivní feeback pokud jste spokojeni s naším výrobkem po obdržení zásilky.

Platba

Existuje mnoho platební metody jsou k dispozici na Finocup.cz jako Alipay, kreditní karty, real-time bankovní převody, offline platby (bankovní převody a Western Union).

Můžete si vybrat metodu, která je nejvhodnější pro vás. Chránit vaše zájmy, vaše platba bude dočasně v držení Finocup.cz, a nebude vydána pro nás, dokud jste obdrželi vaši objednávku a jsou s ní spokojeni.

Doprava

1). Přepravní náklady: Klikněte Lodní dopravy Obrácené trojúhelníkové kartu na detailní stránku produktu, a uvidíte dodací údaje. Si můžete spočítat přepravní náklady zadáním požadované informace.

2). Přepravní doba: doba přepravy se liší s různými způsoby dopravy.

Dopravce Jméno

Předpokládaný Čas v Tranzitu z Číny do USA

Sledování Služby

DHL

2-4 dny

www.dhl.com

Fedex

2-4 dny

www.fedex.com

UPS

2-4 dny

www.ups.com

e-EMS

7-30 dnů

www.17track.net/en/

EMS

5-10 dní

www.ems.com.cn

China Post Mail

20 až 90 dní

www.17track.net/en/

3). Položka Doba Zpracování: doba zpracování pro konkrétní pořadí se liší podle typu produktu a stavu populací. Většinou, doba zpracování může být 1 až 15 pracovních dnů. 4).Celní odbavení: Všechny pozemky, bude požadována jako "Dárek" a vždy se snažíme nejlepší Legálně Minimalizovat své dovozní cla (nebo GST nebo V. a. T. nebo jiných Daní). Nicméně, žádné další poplatky, vytvořené pro celní odbavení musí být hrazeny zákazníkem.

Návrat Politiky

Pokud chcete vyměňovat položky, které obdržel, musíte nás kontaktovat do 7 dnů od obdržení vaší objednávky. A vy byste měli platit dodatečné přepravní poplatky vzniklé a položky, vrátil by měly být uchovávány v jejich původní stav.

Zpětná vazba

Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. To bude jen trvat 1 minutu. Děkuji!!!

  • Počet Výstupních Rozhraní: 2 S USB
  • Vstupní napětí: 10-19V
  • Výstupní napětí: 20V-30V
  • Značka: AUMOHALL