IMI Desert Eagle Semi-auto Pistole gumička ZBRAŇ, děti, vzdělávací hračky, kreativní hračky, dřevěné hračky puzzle puzzle 3d gif

IMI Desert Eagle Semi-auto Pistole gumička ZBRAŇ, děti, vzdělávací hračky, kreativní hračky, dřevěné hračky puzzle puzzle 3d gif

143.05 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: las puzzle, desert eagl, pistole guma, dráp hračky, německý mp40, puzzle pro dospělé dřevěné, desert eagle klíčenka, ausini zbraň, zbraň dřevěné, dřevěné zbraně hračky.

Opatření:

1. Není vhodné pro děti do 3 let (včetně 3 let)!

Dejte si pozor na miseating a způsobuje udušení rizika, když děti dát malé části do úst.

2. Děti ve věku 4-7 by měly být v doprovodu dospělé osoby, nebo rodiče.

Od sestavení 3D tří-dimenzionální jigsaw puzzle model má určité požadavky na dětského montáž sílu, dovednosti, paměť, logické schopnosti a prostorovou představivost a schopnost, děti ve věku 4-7 měli používat v doprovodu dospělé osoby, nebo rodiče, hrát roli interakce rodič-dítě, aby posílily emoce

3. Všechny výrobky jsou zpracovány z přírodního dřeva

Prosím, udržujte produkt v dostatečné vzdálenosti od zdroje ohně nebo zdroje vody, aby nedošlo k způsobit nebezpečí nebo mít vliv na normální použití výrobku.

Montážní návod:

1. Správně držet barevné obrázky, balení krabice, návod a další presswork obsažené v produktu

Správně držet barevné obrázky nebo barevné boxy, flat-plane montáž ilustrace nebo 3D tří-dimenzionální montáž ilustrace obsažené v balení výrobku.Pokud jste náhodou ztratit montáž ilustrace, prosím, zeptejte se zákaznického servisu pro elektronické verzi.

2. Nespěchejte sestavit model

Po vybalení produktu balení, ne okamžitě demontovat díly na panelu, a sestavit podle následujících kroků

Krok 1:

Podívejte se pozorně na hotový výrobek diagram modelu a mají pochopení celé struktury modelu.

Krok 2:

Dal rozebrat desky v pořadí podle desek na rovině diagram k zajištění, že materiály jsou kompletní, a mají obecnou představu o tom, jaké díly jsou na každém kusu materiálů.

Krok 3:

Začnou demontovat užitečné díly na panelu, a k ničemu části mohou být vlevo na panelu.Nerozebírejte je. (Některé zbytečné části byly odečteny v procesu výroby produktu, a užitečné části mají odkaz pozic, takže nebudou ztraceny.Prosím, nebojte se o nedostatku užitečných dílů.) nechci použít hrubou sílu na demontáž proces, aby nedošlo k poškození dílů s barevnými hedvábí tisk.

Krok 4:

Dal demontované díly v různých kategorií, a dát díly se stejným nebo symetrické struktury dohromady.Druh a hromadu demontované díly podle pořadí velikosti, najít části, přesně a rychle, při montáži později.

Krok 5:

Podle obrázku montážní schéma a součásti bajonet číslo napsané na 3D tří-dimenzionální montážní schéma, 1 na 1, 2 na 2 páry, a tak dále, najít odpovídající bajonet montáž a postupujte podle krok-za-krokem odečtení tří-dimenzionální schéma.Dávejte pozor na zarovnání dvou bajonet pokyny při montáži, a neodchylují příliš mnoho, snížit třecí odpor mezi deskami, a bajonet vložení bude velmi hladký.Tak dlouho, jak si udržet trpěliví a opatrní, celý model bude magicky prezentovány ve vašich rukou!

  • Pohlaví: Unisex
  • Materiál: Dřevo
  • Věkové Rozmezí: > 8 let
  • Styl: Vojenské
  • Varování: Předcházet děti spolknutí malých
  • Značka: WONTIVE
  • Puzzle Styl: 3D PUZZLE