Wow Král Ryana Meč a Královskou Stráž Meč 1: 1 PU Materiál, Děti, Simulace Zbraně Hračky

Wow Král Ryana Meč a Královskou Stráž Meč 1: 1 PU Materiál, Děti, Simulace Zbraně Hračky

503.28 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: nano vtx, meč zenitsu, kirito, hračky ryan hračky, hobití meč, 2b cosplay meč, psycho pass dominator zbraně, brnění těla, ichigo meč, figura wow.

důležitá poznámka: Vzhledem k dopravní omezení velikosti z Finocup.cz Standardní Poštovné, pokud si vyberete Finocup.cz Standardní Lodní dopravy, jsme se poprvé použít Finocup.cz Standardní Poštovné vám pošlu kožené pouzdro, a pak využít naši vlastní dopravu kanálů na lodi meč.Neboj se, budeme sledovat přepravu zboží v celém procesu, a zboží dorazí včas.Pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis

Komoditní Materiál: PU materiál, podobný gumy

Stav: 100% NOVÉ

Velikost: Cca 100*26 cm

Balení: Opp Taška

1INCH = 2.54 CM

Tento produkt je simulace produkt s vysokou mírou podobnosti a je stejně tvrdý jako kov a světlo v hmotnosti.To je ideální dětská hračka a Halloween rekvizity .

Děkuji, že jste přišli, doufám, že se vám bude zanechat dobrý hodnocení po obdržení zboží.Pokud nejste spokojeni s výrobkem, prosím, kontaktujte zákaznický servis, budeme odpovídat na vaše otázky, trpělivě, váš návrh je náš pokrok žebřík, vítejte přijít příště

  • Materiál: PU
  • Pohlaví: Unisex
  • Typ Položky: Zbraně & Brnění
  • Původ: KN(Původu)

5

The seller quickly sent the goods. The scabies came in 10 days, the sword itself drove another + 5 days. The seller was polite and warned about two different parcels. Packed very well, no defects. The quality is excellent for both the sword and the knife. Unfortunately, the size of the knife was smaller and the sword does not fit completely. This is no problem for me, the sword can be used without it. The purchase is very satisfied. Definitely recommend this seller. (In the parcel were a mini gift in the form of a hair band and a key ring with a minion)