Originální 100KS/Lot NFM21PC104R1E3D 0805 0.1 uf 25V 2A laminace, kapacitní

Originální 100KS/Lot NFM21PC104R1E3D 0805 0.1 uf 25V 2A laminace, kapacitní

185.65 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: 5630 tv, smart tv x96 2g, mks wifi, appl televize wifi, tft lcd tv, 6led tv, canbus tv, 123 tv, m3u tv, měď chladič notebooku ram.

≡≡≡≡≡ Vítejte v našem Obchodě ≡≡≡≡≡

Shen Zhen JÁMY Elektronické (International) Co., Ltd

Adresa:#16 Block D, HuaQiang Plaza, HuaQiang North Road , Futian District,ShenZhen,Čína

Tel:86-755-82524243 | Fax: 86-755-82782345

Kontakty : Miss Jámy

Profil společnosti:

JÁMY electronic byla založena v roce 2009, je profesionální mezinárodní distributor IC a jiných elektronických součástek, po letech trvalý rozvoj, zavedení dobré mezinárodní obchodní pověst a veřejné chvály.Lpění na vynikající obchodní pověst, dodržovat integritu podnikání založené na filozofii, pomocí obrovské množství zákazníků chválu a podporu.Dále poskytovat klientům vysoce kvalitní produkty a vynikající služby; soupis údajů, více než 3000000 různých produktů může uspokojit vaši poptávku.Se vám bude líbit elektronických součástek, nabízíme vám s one-stop podpůrné služby.

JÁMY elektroniky a stovky známých podniků doma i v zahraničí je úzce

dobré vztahy spolupráce, elektronické komponenty jsou široce používané v občanské,průmyslové a vojenské oblasti.Patří spotřební elektronika, přenosné zařízení, zdravotní péče, inteligentní bezpečnostní, energetické úspory, energie, komunikace a sítě, výpočetní, paměťové, posilovač řízení, automobilové elektroniky, průmyslové elektroniky, atd.

Slibujeme :

JÁMY elektronika je vaše nejvíce být v pohodě, nejvíce spolehlivé elektronické součástky dodavatele!Vítejte obecné obchodníci vyjednávat, stát dlouhodobé přátelské spolupráce partnerů, vytvořit jas spolu!

JÁMY elektroniky do budoucnosti společně s vámi!

Výměna A Vrácení:

1. Nabízíme 90 dnů záruka kvality

2. Pokud části, které od nás kupujete, ne z dokonalosti, kvality nebo nefunguje, prosím, jednoduše vrátit k nám pro výměnu nebo vrácení peněz

3. Pokud část je vadné, upozorněte nás prosím do 3 dnů po příchodu.

4. Všechny díly musí být vráceny v původním stavu, aby nárok na vrácení peněz nebo výměnu

Zpětná vazba:

Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležité.Pokud jste spokojeni s položkami jste si objednal, prosím, zanechte zpětnou vazbu.Pokud nejste spokojeni s položkami jste si objednal, prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Můžeme společně pracovat na vyřešení jakéhokoli sporu.

≡≡≡≡≡JÁMY přeji vám šťastný nakupování,vítejte na další návštěvu.≡≡≡≡≡

  • Podpora APLIKACE: No
  • Číslo Modelu: NFM21PC104R1E3D
  • Frekvence: A
  • Balíček: Ano
  • Kanál: 1
  • Použití: Osvětlení
  • Bezdrátová Komunikace: IR
  • Značka: XinKeICGOO