Démoni dokázali nemožné! Počtvrté ovládli Vánoční Finocup!!!

Už se to stavá tradicí, tým Démonu dokázal počtvrté zvítězit na Vánočním Finocupu, když k tomu přičteme i jedno vítězství na Mikulášském Finocupu, je z toho už pět vítězství v řadě. Pojďme si říci, že letošní vítězství potvrdilo, to co se vědělo už v minulých letech a to, že Démoni vždy dokáží poskládat tým, který umí zabrat v důležitých okamžicích, nepanikaří a má výborné individuality. Klukům nezbývá než pogratulovat a vyzvat do příštího ročníku nějaký tým, který už by dokázal převzít žezlo Krále Finocupu :)

V nejlbižších dnech přineseme podrobné statistiky a výsledky. A k tomu přidáme i novinky, které chystáme na rok 2019 a myslím, že se máte na co těšit.

Nakonec bych chtěl přidat pár slov k samotnému turnaji. Za těch 8let, co Finocup pořádáme ať již Letní, Mikulášský či Vánoční, tak musíme nesměle říci, že tento ročník byl naprosto nejúžasnější a nejlepší, co kdy byl. Skvělá atmosféra, spousta diváků, skvělé zápasy, zábava, fair play to vše zdobilo 7. ročník Finocupu. Tímto bych chtěl všem moc poděkovat, byli jste skvělí, a tak doufám, že se uvidíme i v příštím roce!